Kim jesteśmy

Herbal Pharmaceuticals Sp. z o.o. to producent innowacyjnych produktów farmaceutycznych z kategorii żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych i suplementów diety.

Firmę tworzy kompetentna, wysokokwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej

Naszymi największymi atutami są orientacja na potrzeby Klienta, doświadczenie, oraz elastyczność w działaniu i wdrażaniu najlepszych rozwiązań. Cenimy innowacje w połączeniu z naturą.

Misja

Chcemy, aby dzięki naszym rozwiązaniom, odbiorcy naszych produktów zachowali witalność, cieszyli się życiem, oraz dzielili tę radość z bliskimi. Jesteśmy odpowiedzialną firmą farmaceutyczną, wiemy że zdrowie to najcenniejsza wartość dla każdego z nas, dlatego to człowiek i jego zdrowie znajduje się w centrum wszystkich naszych działań.

Ludzie

W firmie Herbal Pharmaceuticals ludzie są zawsze na pierwszym miejscu. Firmę tworzą zaangażowani i ambitni pracownicy, którzy stale doskonalą swoją wiedzę. Zatrudniamy osoby utrzymujące najwyższe standardy naukowe i biznesowe w relacjach z naszymi partnerami. Są to osoby, których misją jest poprawa jakości życia i zdrowia. Dlatego to człowiek i jego zdrowie znajduje się w centrum wszystkich naszych działań.

Odpowiedzialność

Nasze podejście do odpowiedzialności społecznej jest zgodne z misją i wartościami firmy. Obrazuje, w jaki sposób przykładamy się do naszych obowiązków w zakresie poprawy zdrowia, etycznych i przejrzystych praktyk biznesowych, działań przyjaznych dla środowiska i innowacji naukowych.

Szacunek

We wzajemnych relacjach przestrzegamy zasad fair play. Ufamy sobie, swojemu doświadczeniu, wiedzy i kompetencjom. Wszyscy czujemy się odpowiedzialni za przyszłość firmy. Współpracę z partnerami biznesowymi opieramy na uczciwości i rzetelnym wywiązywaniu się z zobowiązań. Wierzymy, że podejmowane przez nas działania i wysokie standardy staną się wzorem dla innych.

Aktywność społeczna

Środki ze sprzedaży produktów Herbal Monasterium wspierają działalność Pustelni Złotego Lasu w Rytwianach. Jest to Pokamedulski kompleks klasztorny z 1624 roku, w którym działalności prowadzi m.in. Relaksacyjno-Kontemplacyjne Centrum Terapeutyczne SPeS ukierunkowane na pomoc w powrocie do zdrowia osobom zagrożonym skutkami współczesnej cywilizacji.