Kim jesteśmy

Herbal Pharmaceuticals Sp. z o.o. to producent innowacyjnych produktów farmaceutycznych z kategorii żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych i suplementów diety.

Firmę tworzy kompetentna, wysokokwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej

Naszymi największymi atutami są orientacja na potrzeby Klienta, doświadczenie, oraz elastyczność w działaniu i wdrażaniu najlepszych rozwiązań. Cenimy innowacje w połączeniu z naturą.

Misja

Chcemy, aby dzięki naszym rozwiązaniom, odbiorcy naszych produktów zachowali witalność, cieszyli się życiem, oraz dzielili tę radość z bliskimi. Jesteśmy odpowiedzialną firmą farmaceutyczną, wiemy że zdrowie to najcenniejsza wartość dla każdego z nas, dlatego to człowiek i jego zdrowie znajduje się w centrum wszystkich naszych działań.

DYNAMIKA I ZDOLNOŚCI ADAPTACYJNE

Dzięki naszej wiedzy, pomysłowości, wydajności i zdolność innowacji jesteśmy dynamiczni. Szybkie reagowanie i zdolnościom adaptacyjne sprawiają że osiągamy doskonałe wyniki i pokonujemy wszelkie przeszkody, które pojawiają się na naszej drodze. Pozwala nam to dostosowywać, rozwijać i dopasowywać działania w taki sposób, by cały czas być nastawionym na sukces.

Odpowiedzialność

Codziennie podejmujemy działania mające na celu upowszechnianie wiedzy w zakresie profilaktyki chorób i promocji zdrowego trybu życia oraz wspieramy inicjatywy społeczne. Naszym celem jest kształtowanie w społeczeństwie nawyków, które wpłyną na poprawę zdrowia Polaków, czyli regularne badania, aktywność fizyczna, zdrowa i zbilansowana dieta. Szanujemy środowisko naturalne, codziennie podejmujemy szereg działań, by minimalizować wpływ produkcji na otoczenie oraz nieustannie zachęcamy do kultywowania proekologicznych postaw.

ETYKA

Działamy zgodnie z dobrą praktyką w każdym obszarze naszej pracy. Zapewniamy wysokie standardy badań, testowania oraz produkcji naszych preparatów. Wraz z produktami dostarczamy naszym Kontrahentom wiedzę popartą wynikami badań naukowych, budując trwałe relacje.

INNOWACJA

Nieustannie stawiamy na rozwój i poszukujemy nowych rozwiązań, odpowiadając na współczesne potrzeby społeczeństwa. Nasze działania poparte są najnowszymi osiągnięciami i odkryciami w dziedzinie nauki i technologii. Dążymy do ciągłego podnoszenia innowacyjności, ulepszając istniejące rozwiązania oraz wprowadzając nowe funkcje we wszystkich aspektach naszej pracy. Nie boimy się odważnych decyzji i jesteśmy otwarci na każdy punkt widzenia. Dbamy o edukację i rozwój Pracowników, zapewniając wysoki poziom kompetencji naszego Zespołu.